Ochrana proti virům a chřipce

Získejte lepší imunitu proti všem virům a bakteriím. Řešením jsou vysoké dávky produktu LIPOVITAMIN C® – vysoká dávka účinné látky – 1450 mg na čajovou lžičku, 72,5 gramů na láhev. Díky speciální technologii zapouzdření vitamínu C do liposomů, je zabezpečena zvýšená absorpce vitamínu C. Tento přípravek je minimálně 10x účinnější, než běžné doplňky stravy s vitamínem C. Výsledky potvrzují klinické zkoušky v nemocnici Zhongnan na Wuhanské univerzitě a zprávy uvedené na Seznam-Novinky a Dailymail v Anglii.

Vitamín C hraje pro náš zdravý život důležitou roli. Během evoluce vznikl u člověka „malý, ale životu nebezpečný genetický defekt“ – náš organismus není schopen si sám vytvářet vitamín C.

Vitamín C je možná nejdůležitější vitamín vůbec, a proto je často nazýván „králem vitamínů“. Účastní se stovek různých metabolických procesů v těle. Bez nadsázky lze říci, že bez vitamínu C nebude v těle fungovat prakticky nic. Od metabolismu tuků přes imunitu, eliminaci volných radikálů, až po tvorbu a využití hormonů.

Položme si jednoduchou otázku: „proč netrpí zvířata nachlazením?“ Protože u nich dojde k automatickému zvýšení tvorby vitamínu C a ten je pak využíván jako „pohon“ pro bílé krvinky, které pak mohou účinně zlikvidovat „vetřelce“.

Vitamín C má v organismu řadu funkcí, které pozitivně ovlivňují imunitní a kardiovaskulární systém a dále slouží k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů, dále pak k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k redukci únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvýšení vstřebávání železa.

V neposlední řadě hraje významnou roli při ochraně buněk – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a jeho nepopiratelná důležitost je také pro kardiovaskulární systém.